Всеукраїнський соціальний проект "Моральність Нації"

Обращение к женщинам
PDF Печать E-mail

В світі багато місця для бездарних чоловіків.
Але немає місця для посередніх жінок.

 

Жінки поодинці взагалі можуть контролювати увесь світ, але для цього треба видалити страх із їхніх сердець і впустити туди Мрію. Мрію стати Елітою. Коли справжню Жінку надихає сила такої Мрії, вона піде дуже далеко для її досягнення. Щоправда, знадобиться напруга сил усієї Душі, щоб з честю перемогти ті забобони та погані звички, які заважатимуть цьому процесу, але головне розпочати, потім буде легше.

Еліта, – це невелика частина суспільства, яка складається з людей, які володіють високими здібностями та найбільшою кількістю позитивних якостей. У зв'язку з месіанським характером дій Еліти її панівне становище має відповідати інтересам суспільства. Еліта – це двигун, а маси – це колесо історії, – провідник у життя рішень еліт, тому справжня Еліта не тільки повинна володіти необхідними управлінськими якостями, але й захищати головні інтереси та цінності суспільства.

Які основні ознаки Жіночої Еліти? У зв'язку з тим, що саме жінки відповідають за моральне формування суспільства, то й дотримуватися вони мають певної системи світлих духовних орієнтацій. Володіння такою, єдино вірною ідеологією, яка необхідна для розвитку суспільства не лише визначає необхідні якості еліти, але й є найважливішою гарантією успішного керівництва суспільством.

Жіноча Еліта повинна складатися з представниць різних груп населення, які мають високий моральний та інтелектуальний рівень свідомості. Приналежність Жінки до Еліти визначається її активною діяльністю та авторитетом, особистими діловими та світлими духовними якостями.

Формування Еліти – процес природного відбору суспільством найцінніших її представників. Процес цього відбору випливає з рівності можливостей та відповідної конкуренції. На фініші неминуче виявляться соціальні чемпіони та аутсайдери. Доступ в справжню Еліту відкривають, перш за все, природні обдарування та особисті здібності, знання та виховання, організаторські здібності та почуття відповідальності, активність та сила волі.

Наш Фестиваль допоможе Вам на практиці розвинути все вищесказане, – «і багато з останніх стануть першими». Завдяки Фестивалю Ви напрацюєте знання управління та залучення людей до відповідних дій. Ви навчитесь винахідливості та обрядам комунікабельності. Фестиваль допоможе Вам отримати вміння керувати хаосом, вміння шукати можливості, вміння нестандартно мислити. Вміння знаходження місця докладання стратегічної сили. Вміння контактувати із Вищою Силою та вміння керувати подіями.

Якщо Ваші наміри щодо напрацювання Статусу Еліти досить серйозні, то підтвердіть це бажання своїм резюме. У резюме вкажіть:

1. Регіон, в якому Ви знаходитесь і регіон, який Ви хотіли б обробляти (через Мережу) на предмет свого кар'єрного просування, як представник Нової Еліти, за допомогою нашого Проекту.

2. Ваше ПІБ, повну дату народження, освіту, роботу, рівень доступу до Мережі.

3. Ваші пріоритети (кар'єра, гроші, влада, сім'я, особистий розвиток), сімейний стан.

4. Природні обдарування та напрацьовані здібності, досягнення (в абсолютно будь-якій галузі).

Якщо Ви боїтесь писати таку, вкрай особисту інформацію, то можете не вказувати своє ПІБ. Придумайте собі Псевдонім, який, на Вашу думку, відповідає Вашій Особистості.

Листи зі своїм резюме надсилати на особисту пошту керівника Проекту: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript .

І якщо Ви бажаєте приєднатися до Новітньої Еліти країни то треба починати з малого і Вам сюди, – на сторінку «Волонтери». Ставати офіційно волонтером не обов'язково, а виконати роботу, яка там вказана, обов'язково. Тут ми перевіримо Ваші здібності, які Ви вкажете у своєму резюме, на практиці. Якщо ж Ви людина апатична та живете за принципом «куди винесе життя» і у Вас відсутня навіть маленька доля пасіонарності, краще не приходьте. Жінкам без внутрішнього стріжня та прагнення перемагати тут не місце. Краще ідіть своїм життєвим шляхом, може кудись і винесе.