Всеукраїнський соціальний проект "Моральність Нації"

PDF Печать E-mail

Теоретичне обгрунтування Проекту.


Наш Проект пропагує будівництво Суспільства Творців та Створювачів.

У фундамент ідеології Проекту закладені Творчість, Свідомість та Моральність.

Смисловими скріпами є Приборкання Зла та Пропаганда Доброчесності.

Ми запрошуємо всіх, хто бажає бути причетним до Законів Світобудови.

І якщо Ви всією Душею підтримує цю ідеологію Гармонії,

Ви зможете стати Елітою цього Гармонійного Суспільства Майбутнього.


Головні тези нашої ідеології:


Духовне вище матеріального.

Справедливість вище закону.

Загальне вище приватного.

Служіння вище володіння.

Влада вище власності.

 

Складові частини Проекту:

Програма «Творчість Особистості»,

як інструмент співтворчості Особистості зі Всесвітом.

Програма «Свідомість Особистості»,

як інструмент розвитку еволюційного мислення для звязку Особистості зі Всесвітом.

Програма «Моральність Особистості»,

як інструмент еволюційного розвитку соціальних систем, головної програми Всесвіту.

Програма «Елітарність Особистості»,

як інструмент підвищення рівня внутрішньої енергії Особистості.

Програма «Вища Сила Всесвіту»,

як інструмент розвитку взаємодії енергій Особистості та Всесвіту.

 

Мета Проекту:

– Розкриття та розвиток талантів Особистості.

Розширення кордонів свідомості Особистості.

Підвищення рівня моральності Особистості.

Набуття впевненості Особистості у свої сили.

Налагодження звязку з Вищою Силою Всесвіту.

Набуття статусу Нової Пасіонарної Еліти.

 

Інструменти становлення Особистості:

1 – Творчість (Єднання з Богом)

2 – Свідомість (Мудрість Буття)

3 – Моральність (Гармонія Душі)

4 – Елітарність (Енергія Душі)

 

Теоретичне обгрунтування становлення Особистості:


1. Творчість.

Творчість це обов’язковий перший крок на шляху до розуміння свого особистого сенсу життя. Взагалі в основі розвитку людства закладена Еволюція соціальних систем. А в основі соціальної системи, що еволюціонує, знаходиться людина, яка теж еволюціонує, яка розвивається. І ні що так не допомагає людині розвиватися, як впевненість в розкритті свого особистого Таланту. А процес розкриття та розвитку свого Таланту, це ваша Творчість. А ваша Творчість, це єднання з Богом по принципу співтворчості. І ви, як Творець, стаєте Співтворцем з Богом, бо в кожній людині є частинка Бога і ця частинка вміння Творити. Сьогодні це називають Креативністю. І тільки розвиток своїх здібностей, а потім і їх впевнена реалізація на практиці забезпечить людині гарне майбутнє. Пам’ятайте, ми йдемо в нове роботизоване суспільство, в якому некваліфіковану працю буде виконувати робототехніка. І тільки людина, яка володіє здатністю Творити, може зайняти гідне місце в цьому новому суспільстві.

2. Свідомість.

Свідомість, мислення божественний дар, який відрізняє людину від тварини. Свідомість треба постійно розвивати, тому що оточуючий світ постійно розвивається, еволюціонує. І якщо людина не встигає за Еволюцією Суспільства вона випадає із системи Еволюції і знищується, як непотрібний елемент. Розвивайте свою Свідомість і це зробить вас мудрішими, впевненими у своїх силах та допоможе вам робити усвідомлені, правильні, з точки зору Бога, вчинки. І чим вище буде рівень вашої Свідомості, тим більші блага ви зможете дати іншим і, за це від Бога, блага получити. Бо Бог завжди допомагає своїм співтворцям тому, що Творчість однієї людини приносить благо багатьом іншим. І чим більше ви іншим Благо Даєте (Благо-дать), тим більше від Бога, вже для себе особисто, Благо Получаєте (Благо-получчя). А найпростіший та найприємніший засіб розвитку Свідомості, це Творчість. Не лінуйтеся еволюціонувати, шукайте в собі Таланти, які Бог заклав у кожну людину. Знайдіть в собі той Талант, який зробить вас співтворцем з Богом і, самореалізуйтеся в ньому, це підніме ваш рівень Свідомості та допоможе налаготити канал звязку з Вищою Силою Всесвіту.

3. Моральність.

В основі розвитку Особистості та Суспільства закладені духовні закони етичні принципи духовно-морального розвитку. Що стосується Особистості, то без розвитку в собі моральних принципів ваша Душа буде постійно знаходитися в напрузі від здійснення тих чи інших негідних вчинків (гріхів). А це призводить до порушення гармонії у вашій Душі. А без гармонії в Душі ніякого розвитку Таланту і, відповідно гарної Творчості, не вийде. А у звязку з тим, що Богу потрібні лише якісні творіння, то Він наділяє гармонійні Душі співтворців Вищою Силою Всесвіту та впевненістю. Нікола Тесла найяскравіший приклад. А негармонійну, погану Душу наділяти цією силою Бог ніколи не буде. Подивіться на творіння негармонійних душ, одні «приколи» та «дурня». Так що й виходить, що гарна Творчість та Моральність взаємопов’язані. Так що добре подумайте про свою земну долю та вічну долю вашої Душі. Що стосується наших книжок серії «Енциклопедія моральності», то вони містять в собі не нудні моральні повчання, а приклади засобів розвитку Душ в цьому світі, засновані не на агресивному захисті, а на мудрих порадах великих людей. Ці люди, саме завдяки своїй мудрості та гармонії в Душі і увійшли в історію Людства, як співтворці з Богом. Будьте впевнені, що і ви, завдяки підказкам цих великих мудреців, так само зможете увійти в історію людства.

4. Елітарність.

Справжня Елітарність це внутрішня жага діяльності, спрямована на здійснення будь-якої мети, яка необхідна людству для еволюційного розвитку суспільства. Елітарність повязана зі здатністю людини отримувати від Всесвіту більше енергії та інформації, ніж потрібно людині для особистого виживання. Надлишки цієї енергії Вищої Сили Всесвіту елітарна особистість підсвідомо використовує для створення стану підвищеної напруги (емоційного натхнення) для практичного втілення своєї ідеї у життя. Такі ідеї завжди повязані зі зміною навколишнього світу на краще. Їхнє прагнення діяльності контролюється Всесвітом, Богом. Еліта це особистості творчого типу: винахідники, першопроходці. Активні, рішучі та ініціативні люди. Це люди «довгої волі», «богатирі», «воїни-герої». Вони завжди готови до змін. Справжня еліта змінює не лише свою, але й навколишню реальність на краще.


Практичні дії для Становлення Особистості:

Фестиваль Fest.V.ua

Фестиваль навчить вас користуватися такими елементами Влади як: управління людьми, організація та контроль над процесом.

Фестиваль дасть вам елітне мислення та уподобання, які допоможуть вам настільки перевершити інших, що ви собі навіть не уявляєте.

Фестиваль допоможе вам розчистити канали зв'язку між вашою Свідомістю та Вищою Силою Всесвіту, для втілення ваших мрій у життя.

Якщо ви людина чоловічої статі і у вас є бажання за допомогою Вищої Сили Всесвіту попасти в Нову пасіонарну еліту, то Вам потрібно розпочати свій шлях зі сторінки «Пасіонарії».

Якщо ви людина жіночої статі і у вас є бажання за допомогою Вищої Сили Всесвіту попасти в Еліту войовниць Світла, то вам на сторінку «Жінки».

– Якщо ж ви бажаєте прикрити свою слабкість неготовністю до цього шляху, то живіть своїм «прикольним» життям і не критикуйте більш сильніших Особистостей, бо всі одразу зрозуміють хто ви насправді.

 

Висновки:

Навіщо молоді Творчість, Свідомість, Моральність, Впевненість та Елітарність:

Творчість це Еволюція долі людини. Бажаєте краще жити, Творіть.

Свідомість робить людину мудрою та проникливою, глибокою та серйозною.

Свідомість дає людині велич, а моральність дає блискучість.

Моральність, це величезна сила, яка несе в собі Впевненість.

Впевненість це джерело енергії, яке посилює Елітарність.

Елітарність це контакт зі Всесвітом, який дає Вищу Силу.

Вища Сила як контакт зі Всесвітом, що дає величезні можливості.

 

Співробітництво:

Якщо Вам підходить наша ідеологія і у Вас виникне бажання працювати з нашим Проектом на постійній основі, заходьте сюди, тут все сказано.