Всеукраїнський соціальний проект "Моральність Нації"

PDF Печать E-mail

Пасіонарна еліта нового світопорядку.

Пасіонарність означає невгамовну жагу дії.

Пасіонарій – це людина, наділена надмірною енергією, імпульс якої перевищує імпульс інстинкту самозбереження, унаслідок чого пасіонарій здатен пожертвувати своїм життям заради великої ідеї, особливо спрямованої на зміну соціального ладу на краще. Бо тільки так пасіонарій залишить по собі добру та довгу пам'ять.

Пасіонарність окремої людини може поєднуватися з будь-якими здібностями: високими, середніми чи малими бо вона залежить лише від зовнішніх впливів Космосу, так званої Обраності. Вона не має відношення до етики, однаково легко породжуючи як подвиги так і злочини, як відтворення так і руйнації, як благо так і зло, виключаючи лише бездіяльність та байдужість.

Вся різниця полягає лише у періоді дії відповідної космічної енергії: позитивної «творчої» або негативної «руйнівної». Якщо в певний період часу діє «позитивна» космічна енергія, то у «позитивної» пасіонарної особистості з'являються величезні можливості для самореалізації, якщо ж діє «негативна» космічна енергія, то процвітають лише «руйнівні» сили, а у «позитивної» пасіонарної особистості неможливе самореалізування і тому оточуючі вважають таку людину «невдахою».

Пасіонаріїв у складі суспільства завжди меншість, але вони становлять той стрижень, на якому тримається вся соціальна система.

Пасіонарність, – це непереборне внутрішнє прагнення діяльності, спрямоване на здійснення будь-якої мети, особливо «позитивної». І ця мета представляється для пасіонарної особистості цінніше навіть свого життя. До речі, талант – це пасіонарність на індивідуальному рівні.

Люди такого типу не так «зазивали», скільки «підштовхувачи» решти спільноти. Вони ніби «заводять» оточуючих своєю надмірною енергією та «заражають» оточуючих своєю активною діяльністю. Коли сьогодні говорять про харизму – мають на увазі саме це явище. Це двигун, який все рухає.

Пасіонарність – ознака, що успадковується. Тобто пасіонарність закріплюється в генах і передається у спадок. І не завжди безпосередньо від батька до сина, адже серед жінок також зустрічаються пасіонарні особи, які передають її своїм дітям. Але так чи інакше ознака пасіонарності передається нащадкам, може – через покоління, може – одному з декількох дітей.

Зараз для євразійського континенту настає епоха «творчої», позитивної енергії, яку приносить Єра Водолія. Так що особистості з «позитивною» – творчою енергією – шукайте свої таланти та втілюйте їх у життя, – у Вас буде дуже великий вибір можливостей. Особи ж з негативною спрямованістю перейдуть у «невдахи», оскільки їхня епоха закінчується.

 

Якщо Ви бажаєте об’єднати свою енергію з енергією Космосу, або з Вищою Силою то Вам обов’язково треба сюди, – на сторінку «Мрія».