Всеукраїнський соціальний проект "Моральність Нації"

PDF Печать E-mail

Lifebook  -  Книга Життя

 

МИ ДАЄМО ВАМ МОЖЛИВІСТЬ. РОЗКАЖІТЬ.

 

Запрошуємо всіх бажаючих покласти свою цеглинку у створення великої будівлі, – Книги Життя (Lifebook).

У кожного з нас в житті були події, які проявили справжню суть, як нашої Душі, так і справжню суть наших друзів або знайомих. У цих життєвих ситуаціях проявлялися позитивні або негативні якості характеру. І всі ми після цих подій намагалися робити відповідні висновки. Допоможіть більш слабшому, тому хто ще не став таким розумним, як Ви. Розкажіть про декілька таких випадків з Вашого життя, в яких найяскравише проявилася та чи інша якість людського характеру.

 

Обов'язкові умови:

1. Один випадок, – одна якість характеру – одна історія. Одну якість характеру, в декількох історіях описувати не можна, – обирайте більш яскравішу історію. Текст однієї історії повинен бути не більше 1000 знаків. Вчіться викладати свої думки барвисто, але чітко.

2. Усі історії повині бути пронизані головною ідеєю – ідеєю Справедливості.

3. Після викладу кожної історії вкажіть будь ласка своє ім'я (якщо хочете вкажіть прізвище). Вік. Регіон. Якість характеру, яка проявилася у викладеній історії. Також Ви можете вислати і своє фото з рамкою, як в Instagram. Розміщені на сайті фото будуть невеликими, тому робіть своє фото відповідно якісним.

4. Один лист на наш E-mail, – одна якість характеру, – одна історія, – одне ПІБ.

Кількість Ваших листів-історій з різними якостями характеру необмежена.

 

Всі Ваші історії ми будемо розміщувати на нашому сайті.

Якщо у Вас виникне бажання розміщати свої історії в «Хроніках», – будь ласка. Якщо Ваша історія буде оформлена малюнком або фото, – ми будемо лише раді.

 

Увага!

Наша Програма Співробітництва також має свою “Галерею Слави”. В цій Галереї розміщуються фото людей, які досягли успіху в співробітництві з Фестивалем у відповідній Програмі.

Якщо Ви забажаєте ми зробимо перехід від Вашого Фото у Галереї до Вашої сторінки у соц. мережах. Таким чином люди більше дізнаються про Вас – людину яка має статус Переможця Програми. Робіть гарні справи, – станьте Авторитетом серед рівних вже зараз. І люди будуть брати з Вас приклад для наслідування. Покажіть хто Ви є насправді.