Всеукраїнський соціальний проект "Моральність Нації"

PDF Печать E-mail

Жіноча еліта нового світопорядку

Еліта, – це невелика частина суспільства, яка складається з людей, що володіють високими здібностями та найбільшою кількістю позитивних якостей. У зв'язку з месіанським характером дій еліти її панівне становище має відповідати інтересам суспільства. Бо еліта – це двигун, а маси – це колесо історії, – провідник у життя рішень еліт. Еліта не тільки повинна володіти необхідними управлінськими якостями, але й захищати головні інтереси та цінності суспільства. Головне не плутати класичну еліту з тим прошарком суспільства, який сам назвав себе «елітою».

Які основні ознаки жіночої еліти? У зв'язку з тим, що саме жінки відповідають за моральне формування суспільства, то й дотримуватися вони мають певної системи світлих духовних орієнтацій. Володіння такою, єдино вірною ідеологією, яка необхідна для розвитку суспільства не лише визначає необхідні якості еліти, але й є найважливішою гарантією успішного керівництва суспільством.

Жіноча еліта повинна складатися з представниць різних груп населення, які мають високий моральний та інтелектуальний престиж. Приналежність жінки до еліти визначається її активною діяльністю та авторитетом, особистими діловими та світлими духовними якостями.

Формування еліти – процес природного відбору суспільством найцінніших представників. Процес цього відбору випливає з рівності можливостей та відповідної конкуренції. На фініші неминуче виявляться соціальні чемпіони та аутсайдери. Доступ в еліту відкривають, перш за все, природні обдарування та особисті здібності, знання та виховання, організаторські здібності та почуття відповідальності, активність та сила волі.

Наш Фестиваль допоможе Вам на практиці розвинути все вищесказане, – «хто був ніким, той стане всім».

 

Якщо Ви бажаєте об’єднати свою енергію з енергією Космосу, або з Вищою Силою то Вам обов’язково сюди, – на сторінку «Мрія».